RU
RU
CN
AR
EN
PL
Kancelaria Prawna Lex Lider
Cudzoziemcy też mają prawo
O Kancelarii Prawnej

O kancelarii

Kancelaria Prawna Lex Lider została stworzona aby w pełnym zakresie, w sposób profesjonalny i kompleksowy pomagać obcokrajowcom rozwiązywać ich problemy oraz osiągać cele jakie sobie wyznaczają w związku z wjazdem i pobytem na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Wyznacznikiem jakości świadczonych przez nas usług jest poziom zadowolenia każdego Klienta. Dlatego też w trosce o najwyższą jakość , do każdej sprawy podchodzimy w sposób indywidualny, gruntownie analizując problem oraz realnie oceniając szanse osiągnięcia zamierzonego celu.

Jesteśmy świadomi, że cudzoziemcy zamierzający wjechać do Polski, podjąć pracę a nawet zamieszkać w naszym kraju wymagają szczególnej troski i opieki w zakresie obowiązującego porządku prawnego oraz konieczności sprawnego poruszania się w gąszczu dynamicznie zmieniających się przepisów regulujących prawny aspekt wjazdu, pobytu oraz pracy na terytorium Polski.

Z tego powodu wychodząc na przeciw potrzebom i oczekiwaniom naszych Klientów stworzyliśmy doświadczony zespół prawników , który z pełnym zaangażowaniem i determinacją, bazując na gruntownym wykształceniu prawniczym oraz korzystając z wieloletnich doświadczeń, rzetelnie, dynamicznie i skutecznie reprezentuje interes prawny Klientów.